Akumulatora triecienskrūvgriezis MAKITA TW011GZ 40V Max XGT
- 4 darbības režīmi.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ar 3/4 collas kvadrātveida savienojumu ar berzes gredzenu un atveri fiksācijas tapai.
Pagarināta sprausla ērtai darbībai šaurās vietās.
Izstrādā maksimālo griezes momentu 1500 Nm.
Automātiskā skrūves atlaišana izslēdz instrumentu, darbojoties atpakaļgaitas režīmā, lai uzgrieznis netiktu pārvilkts.
LED apgaismojums labākai redzamībai ekspluatācijas laikā.
Akumulatora aizsardzības sistēma paildzina akumulatora izmantošanas laiku.
Ērta cilpa pakarināšanai.
Rokturim ir ergonomiska, neslīdoša virsma.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 3/4" |
| Svars | 3,6 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–500/0–700/0–1100/0–1800 apgr./min. |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 1500 Nm |
| Atskrūvēšanas moments | 1900 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 329 x 94 x 303 mm |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





