Divkāršs lēnais lādētājs MAKITA DC40WA 40V MAX XGT
- Der tāpat kā sienas lādētājs.
- Liela, paaugstināta uzlādes stāvokļa indikatora lampiņa ar spilgtiem 3 krāsu LED indikatoriem: zila, zaļa un sarkana.
Apraksts
Bateriju uzlādes laiks:
BL4020 (2 Ah): 100% 110 minūtēs vai 80% 85 minūtēs;
BL4025 (2,5 Ah): 100% 130 minūtēs vai 80% 105 minūtēs;
BL4040F (4Ah): 100% 210 minūtēs vai 80% 165 minūtēs;
BL4050F (5Ah): 100% 260 minūtēs vai 80% 210 minūtēs;
BL4080F (8Ah): 100% 420 minūtēs vai 80% 335 minūtēs.
Specifikācija
| Svars | 1 kg |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 110 - 420 min. |
| Jauda | 110 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 140 x 335 x 84 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






