Datu aizsardzība

Saugus ryšys tarp jūsų kompiuterio ir šios el. parduotuvės

Esam atbildīgs uzņēmums un novērtējam mūsu klientu privātumu, tāpēc informējam, ka jūsu datu nodošanai tiek izmantots drošs savienojums ar serveri, kuru nodrošina TLS v1.2 SHA256 ar RSA 2048 bitu kodēšanas atslēgu un pasaules sertificēšanas līdera Comodo sertifikāts. Tādā veidā jūsu dati tiek droši un nepiederošām personām nesalasāmā formātā nodoti tieši mums.

Klientu dati tiek uzglabāti un apstrādāti, ievērojot Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR) un Elektroniskā veidā nododamo datu aizsardzības likuma (TDDSG) direktīvu. Jūsu kontaktinformācija (vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasts un dzīvesvietas adrese) tiek uzglabāta 5 gadus no pēdējās pieslēgšanās. Pēc 5 gadiem no pēdējās pieslēgšanās pie jūsu konta, visa konta informācija izdzēšama. Kad konts tiek dzēsts, tiek izbeigta arī jaunumu vēstuļu sūtīšana uz e-pastu, pat ja bijāt pierakstījies to saņemšanai.

Jebkurā laikā jums ir tiesības bezmaksas saņemt informāciju par jūsu sniegtajiem un saglabātajiem datiem, tos mainīt, bloķēt vai vajadzības gadījumā dzēst. To varat izdarīt, pieslēdzoties savam kontam www.gitana.lv, rakstot mums uz e-pastu: klientu.serviss@gitana.lv vai zvanot pa tālruni +371 20 455 504.

Mēs nekādā ziņā nenododam jūsu kontaktinformāciju, ieskaitot vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, dzīvesvietas adresi un e-pastu trešajām personām, izņemot klientu apkalpošanā iesaistītos mūsu partnerus, kas nodrošina preču piegādes pakalpojumus. Taču arī šādos gadījumos viņiem tiek sniegti tikai minimāli preču piegādei nepieciešamie dati.

Mums rūp jūsu privātums, drošība un uzticēšanās.

Datu aizsardzība - Gitana SSL Chrome Datu aizsardzība - Gitana SSL Edge Datu aizsardzība - Gitana SSL Firefox