Kā iepirkties e-veikalā

Soļi, lai iegādātos preces interneta veikalā www.gitana.lv:

  1. Izvēlieties preci (-es), kuru vēlaties, un ielieciet to (tās) iepirkumu grozā.
  2. Aizpildiet savus personas datus bez reģistrācijas, pieslēdzieties ar esošu lietotājvārdu vai piereģistrējiet jaunu lietotājvārdu interneta veikalā gitana.lv.
  3. Izvēlieties piegādes veidu.
  4. Izvēlieties apmaksu par precēm jums ērtākajā veidā.

Izsmeļoša instrukcija gitana.lv apmeklētājam

  1. Iepirkumu grozs

Pirkt preces interneta veikalā gitana.lv ir vienkārši, viegli un ātri. Preču pasūtījumi tiek pieņemti 24 st. diennaktī, 7 dienas nedēļā.

Iepirkumu grozā preces varat ielikt, meklējot tās interneta veikala gitana.lv katalogos vai izmantojot preču meklēšanas lauku, kas atrodas lapas augšējā daļā. Lai ātrāk atrastu vajadzīgo preci, varat izmantot preču filtrus, kuri atrodas atvērtas sadaļas kreisajā pusē.

Preci ielieciet iepirkumu grozā, spiežot pogu „Ielikt grozā”. Ja plānojat iegādāties vairāk preču, pēc ielikšanas iepirkumu grozā spiediet pogu „Turpināt iepirkties”.

 

Iepirkuma groza laukā, kas ir labajā pusē, redzēsiet iepirkumu grozā ieliktās preces un iepirkumu grozā ielikto preču kopsummu. Kad izlemsiet tās iegādāties, spiediet pogu

„Pāriet pie apmaksas”.

 

Iepirkumu grozā varat mainīt tā saturu un pasūtāmo preču skaitu. Daudzumu nomainiet laukā „Gab.”, ierakstot vēlamo skaitli. Preci no iepirkumu groza varat izdzēst, spiežot uz ikonas „Atkritne”.

Ja jums ir preces atlaides kods, ievadiet to atbilstošajā laukā un spiediet „labi”. Atlaide tiks aprēķināta uzreiz un tā tiks atņemta no galīgās maksājuma summas.

  1. Personas datu aizpildīšana

Gitana.lv varat iepirkties gan kā reģistrējušies klienti (klikšķinot uz hipersaites „Pieslēgties”), gan kā nereģistrēti lietotāji.

Lai iesniegtu pasūtījumu, jāaizpilda sava personīgā informācija. Obligāti jāizpilda visi ar zvaigznītēm atzīmētie lauki: e- pasts, vārds, uzvārds, adrese, pasta kods, pilsēta, valsts, tālruņa numurs. Pēc informācijas ievadīšanas, jāatzīmē izvēlētie lauki.

Ja esat juridiska persona vai uzņēmuma pārstāvis, atzīmējiet punktu „Nepieciešama pavadzīme”.

Par veiksmīgu reģistrāciju jūs tiksiet informēts ar e-pastu.

  1. Piegāde

Tajā pašā logā redzēsiet pasūtījuma piegādes veidus. Interneta veikalā gitana.lv paredzēti trīs preču piegādes veidi:

Izvēloties preču saņemšanu SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” veikalā, vajadzēs norādīt, kurā veikalā vēlaties saņemt preces.

Eksprespasta kurjers pirms preču piegādes ar jums telefoniski sazināsies.

Pēc piegādes veida izvēles obligāti jāatzīmē „Ar pakalpojuma sniegšanas noteikumiem esmu iepazinies un bez nosacījumiem piekrītu.”

  1. Apmaksa

Interneta veikalā gitana.lv par precēm varat norēķināties šādā veidā:

 

Apmaksa ar interneta banku, izmantojot Paysera – izvēloties šo veidu, tiksiet novirzīts uz Paysera sistēmu, kurā varēsiet izvēlēties banku pārskaitījuma veikšanai.

Izmantojot šo apmaksas veidu, nauda ātri sasniedz saņēmēju un iespējams uzreiz uzsākt jūsu pasūtījuma izpildi.

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu – pēc pasūtījuma veikšanas savā e-pastā saņemsiet avansa rēķinu, kuru varēsiet apmaksāt, pieslēdzoties savai interneta bankai. Izvēloties šo maksāšanas veidu, nauda saņēmēju sasniedz ilgākā laikposmā, nekā apmaksājot ar Paysera sistēmu.

Apmaksa veikalā – par pasūtītajām precēm varēsiet maksāt skaidrā naudā vai ar bankas karti SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” veikalā preču saņemšanas laikā.

Apmaksa kurjeram – par pasūtītajām precēm varat apmaksāt skaidrā naudā vai ar bankas karti Eksprespasts kurjeram preču piegādes laikā.

Apmaksa Omniva pakomātā – par pasūtītajām precēm varat apmaksāt ar karti Omniva pakomāta bankas terminālā.

Kā iegādāties preces uz nomaksu, lasiet sadaļā „Pirkšana uz nomaksu (līzingā)”.

Pēc pasūtījuma iesniegšanas pasūtījumam tiek piešķirts pasūtījuma numurs. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta, ja izvēlēts apmaksas veids ar priekšapmaksas pārskaitījumu vai ar interneta banku, izmantojot Paysera sistēmu.

Par pasūtījuma stāvokli informēsim jūs ar e-pastu.