Dārza tehnika

Gan iesācējam, gan pieredzējušam dārzniekam – katram vajadzīga dārza tehnika. Un nav svarīgi, cik lielas platības dārzs vai pagalms viņam ir. SIA „Gitana tehniskais nodrošinājums” jums piedāvā dažādas elektriskās, akumulatora, benzīna un mehāniskās ierīces, kuras palīdz paveikt dārza darbus dažādos gadalaikos.

Tie, kuri kopj zālienu, mūsu veikalā var iegādāties zāles pļāvējus un trimmerus, dažādas ierīces augu kopšanai, zemes apstrādes iekārtas un citu tehniku. Šajā kategorijā ir arī tādi dārza un pagalma piederumi kā grils. Laba kompānija un KAMADO BONO grils – ko gan vairāk vajag lieliskai laika pavadīšanai pēc vides labiekārtošanas darbiem.

Mūsu darbinieki ieteiks un palīdzēs jums izvēlēties, saskaņos individuālās vajadzības. Sadarbojamies ar atpazīstamiem ražotājiem MAKITA, EGO, HITACHI, FISKARS, – garantējam izstrādājumu kvalitāti.

Ja prece neatrodas noliktavā, iespējams veikt individuālu pasūtījumu. Individuālos pasūtījumus pieņemam e-pastā: klientu.serviss@gitana.lv vai pa tālruni +371 20 455 504.