Akumulators EGO Power+ BA4480X 56V 8,0Ah
- Ilgs darbības laiks un ātra uzlāde.
- Uzlabotā „Tabless Cell“ tehnoloģija nodrošina līdz pat 40 % vairāk jaudas.
- Iebūvēts "Bluetooth®" savienojums.
Apraksts
Tā ir lieliska izvēle lieliem griešanas un pūšanas darbiem.
Unikāla "ARC" dzesēšanas tehnoloģija efektīvi pārvalda siltumu.
Piemērots lietošanai ar visiem EGO Power+ 56V rīkiem.
Iebūvēts akumulatora kapacitātes indikators.
Specifikācija
| Svars | 3 kg |
| Akumulatora spriegums | 56 V |
| Akumulatora tilpums | 8,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 20 min (ar ārējo PGX™ akumulatoru) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 195 x 159 x 98 mm |
| Tips | Akumulatori |
| Aizsardzības klase | IPX5 |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 24 |
| Enerģijas ietilpība | 448 Wh |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Personām tiek nodrošināta 5 gadu garantija visiem instrumentiem un 3 gadu garantija akumulatoriem, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Garantija juridiskām personām:
Pro X sērijas instrumentiem un akumulatoriem tiek nodrošināta 3 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
Profesionālās sērijas instrumentiem un 56 V akumulatoriem tiek nodrošināta 2 gadu garantija , reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
⚠️ Zāliena robota garantijas noteikumi:
EGO RM4000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 3 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.
EGO RM2000E zāliena robotam ir 3 gadu garantija pašai mašīnai un 2 gadu garantija akumulatoram, reģistrējoties 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē https://egopowerplus.eu/register-country vai izmantojot EGO Connect lietotni.




