Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA DTL300Z 1/2"
- Piemērots metriskiem savienojumiem no M10 līdz M18.
- Kompakts 81 mm leņķa uzgalis ērtai piekļuvei grūti sasniedzamās vietās.
- Tiek pārdots bez akumulatoriem un lādētāja.
Apraksts
Trīs regulējami ātrumi.
Automātiskās apturēšanas režīms novērš skrūvju pārvilkšanu un automātiski apstājas, pagriežot atpakaļgaitā.
Elektromotora bremze praktiski nekavējoties aptur ierīci.
Pievilkšanas griezes momentu var viegli pielāgot savienojumam.
Tievais, neslīdošais korpuss padara perfekti līdzsvaroto instrumentu ērtu turēšanai rokā.
LED gaismu, kas iedegas 10 sekundes pēc slēdža atlaišanas, var regulēt arī trīs spilgtuma līmeņiem kā arī tos var izslēgt.
XPT aizsardzība pret putekļiem un mitrumu.
1/2 collu kvadrātveida piedziņa ar berzes gredzenu un caurumu bloķēšanas tapa.
Viegli lietojams, pateicoties šaurajam korpusam un neslīdošajam gumijas pārklājumam labam satvērienam.
Izturīgs, enerģiju taupošs un bezapkopes bezsuku motors ar elektronisko vadību.
Aizsardzība pret pārslodzi, pārkaršanu un pilnīgu akumulatora izlādi.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 1,45 kg |
| Apgriezienu skaits | 0 - 1000 / 1500 / 3200 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | 14,4 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 108 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Atskrūvēšanas moments | 530 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 414 x 80 x 92 mm |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M10 - M18 |
| Darba griezes moments | 90 / 200 / 340 Nm |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.








