Lēnais lādētājs MAKITA DC40RC 40V MAX XGT
- Paredzēts XGT 40 V Max litija jonu akumulatoriem.
- Integrēts ventilators un trīs krāsu LED apgaismojums.
- Ar uzlādēšanas adapteri ADP10 iespējams uzlādēt LXT 14,4 V un 18 V akumulatorus.
Apraksts
Integrēts ventilators palīdz izvairīties no augstas akumulatora temperatūras, tādā veidā tiek paildzināts tā darbības laiks un paātrināta lādēšana.
Skaņas signāls brīdina, kad akumulators ir pilnībā uzlādēts.
Iespējams montēt uz sienas kā sienas lādētāju.
Trīs krāsu spilgts LED apgaismojums, kas paredzēts uzlādēšanas indicēšanai.
Specifikācija
| Svars | 0,82 kg |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 200 W |
| Vada garums | 2 m |
| Tips | Akumulatoru lādētāji |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





