Dubultais ātrais lādētājs MAKITA DC40RB 40V Max XGT
- Signāla paziņojums, kad akumulators ir uzlādēts.
- Iespējams uzlādēt LXT akumulatorus, izmantojot adapteri ADP10.
- Iespējams montēt uz sienas.
Specifikācija
| Svars | 2 kg |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Spriegums/frekvence | 220–240 V |
| Vada garums | 2 m |
| Tips | Akumulatoru lādētāji |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



