Bezvadu trieciena urbjmašīna BOSCH GDS 18V-1000 Solo C
- 3 ātruma/griezes momenta iestatījumi.
- Bezoglīšu motors.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Instrumenta statusa indikators.
LED apgaismojums
Piemērots visiem „Bosch Professional“ 18 V akumulatoriem un lādētājiem.
Specifikācija
| Stiprinājuma kvadrāts | 1/2" |
| Svars | 2,9 kg (bez akumulatora) |
| Vibrācijas līmenis | 13,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Maks. griezes moments | 1000 Nm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 268 x 292 x 102 mm |
| Triecienu skaits | 0-2600 sm./min. |
| Tips | Uzgriežņu atslēgas |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 4 nedēļu laikā pēc iegādes vietnē https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/3-gadu-garantija/.





