Akumulatora skrūvgriežu komplekts MILWAUKEE M12 BLPP2D-202B
- Komplektā ietilpst: M12 BLDDRC akumulatora urbjmašīna, M12 BLIDRC akumulatora trieciena skrūvgriezis, 2 x M12™ 2.0 Ah akumulatori, lādētājs, soma.
Apraksts
Akumulatora urbjmašīna "MILWAUKEE" M12 BLDDRC
Kompakts dizains, 137 mm garš.
Motors bez oglītēm.
Paredzēts darbam ar koku, plastmasu, metālu un citiem mīkstiem materiāliem.
13 griezes momenta iestatījumi ar mehānisko sajūgu.
Iebūvēts akumulatora uzlādes līmeņa rādītājs un LED gaisma.
Saderīgs ar visām "MILWAUKEE® M12™" baterijām.
| Svars | 0,98 kg |
| Apgr./min. | 0-470/0-1550 Apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 0,9 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 84 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Tērauda urbuma diametrs | 10 mm |
| Izurbtā cauruma diametrs kokā | 40 mm |
| Satvērējs | 10 mm |
| Griezes moments | 40 Nm |
| Tips | Skrūvgrieži / urbji |
Akumulatora trieciena skrūvgriezis "Milwaukee" M12 BLIDRC
Motors bez oglītēm.
Kompakta konstrukcija ar garumu 109 mm.
LED darbavietas apgaismojums.
1/4″ sešstūra stiprinājums ātrai un ērtai nomaiņai.
Saderīgs ar visām "MILWAUKEE® M12™" baterijām.
| Svars | 0,6 kg |
| Apgr./min. | 3000 Apgr./min |
| Stiprinājums | 1/4" sešstūra |
| Garums | 109 mm |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Maks. griezes moments | 124 Nm |
| Skrūves pagriešanas diametrs | M14 |
| Tips | Trieciena uzgriežņu atslēgas |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Tips | Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Komplekti / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas |
| Standarta piederumi | 2 x 12 V 2,0 Ah akumulatori, lādētājs, soma. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








