Akumulators MAKITA BL4080H 40V MAX XGT 8,0Ah
- Lieljaudas darbarīkiem.
- Augsta akumulatora kapacitāte ilgam darba laikam.
- Paredzēts tikai profesionālai lietošanai!
Apraksts
Litija jonu akumulators.
Nodrošina stabilu darbību pat pie lielām slodzēm.
Uzlabotā šūnu tehnoloģija ļauj efektīvi pārnest enerģiju, nezaudējot veiktspēju.
Akumulators saglabā nemainīgu jaudu visu darbības laiku.
Izturīga konstrukcija palielina triecienizturību un mitrumizturību.
Integrētā dzesēšanas sistēma novērš pārkaršanu un paildzina kalpošanas laiku.
XGT sistēma nodrošina digitālu saziņu starp instrumentu un akumulatoru.
Tas ļauj sasniegt augstāku izlādes līmeni nekā LXT akumulatoriem.
Iebūvēta pārslodzes un augstas temperatūras aizsardzība.
Akumulators tiek automātiski aizsargāts sarežģītos darba apstākļos.
Skrūvju konstrukcija atvieglo izjaukšanu pārstrādei.
4 LED akumulatora uzlādes līmeņa indikators ar pārbaudes pogu.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora tilpums | 8,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 76 min |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 152 x 85 x 94 mm |
| Tips | Akumulatori |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Enerģijas ietilpība | 288 Wh |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






