Akumulatora armatūras sējējs MAKITA 40V Max XGT TR001GZ
- Paredzēts profesionālai lietošanai.
- Ātra un spēcīga stiegrojuma stieņu savienošana.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Divu bezoglīšu motoru sistēma.
Nodrošina spēcīgu, ātru un uzticamu armatūras savienojumu, kas piemērots dažāda biezuma stieņiem.
Iekārtā tiek izmantota rūdīta stieple 16Ga ar diametru 1,6 mm.
Savienošanas stiprība ir regulējama 6 soļos.
Sasietā mezgla augstums ir 16 mm.
Vienpakāpes spoles nomaiņas sistēma vienkāršo stieples nomaiņu un saīsina instrumenta sagatavošanas laiku.
Stieples rotācija pulksteņrādītāja virzienā atkārto tradicionālo manuālo savienošanas metodi, samazinot iespēju, ka stieple tiks savienota.
XPT tehnoloģija, nodrošina instrumenta izturību pret putekļiem un mitrumu.
Pilnībā regulējams roku balsts ļauj instrumentu izmantot ar vienu roku.
Maksimālā iesiešanas spēja - armatūra no 2 x 10 mm līdz 2 x 25 mm vai 22 mm x 32 mm.
Iesiešanas ātrums - 0,7 s.
Specifikācija
| Svars | 3.3 - 4.5 kg |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 88 dB(A) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 375 x 113 x 331 mm |
| Spriegums/frekvence | 40 V |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Stieples diametrs | 1,6 mm |
| Standarta piederumi | Sešstūra uzgriežņu atslēga, āķis, eļļas kanna, čemodāns |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pagarinātā garantija līdz 36 mēnešiem ir derīga 30 dienu laikā no iegādes datuma, reģistrējoties vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu servisa centrā. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



