Akumulatora karstā gaisa fēns LEISTER NEXHEAT 300 A-LP
- Nodrošina precīzu temperatūras kontroli no 50 līdz 500 °C — regulējama ar 5 °C soli.
- Gaisa tilpumu var regulēt piecos līmeņos, padarot ierīci ideāli piemērotu plastmasas metināšanai un citiem plastmasas apstrādes darbiem.
- Instruments tiek pārdots bez baterijām, lādētāja un kofera.
Apraksts
Akumulatora darbība nodrošina pilnīgu pārvietošanās brīvību ražošanas zonās vai būvlaukumā.
Lietošanai gan iekštelpās, gan ārā.
Galvenās pielietojuma jomas ir grīdas segumi, jumtu segumi, tehniskie tekstilizstrādājumi, civilā inženierija, kā arī rūpnieciskie pielietojumi.
Optimizēta akumulatora pārvaldība nodrošina nemainīgu veiktspēju un īsu uzsilšanas laiku.
Temperatūru var ērti kontrolēt un uzraudzīt digitālajā LCD displejā.
Integrēts LED apgaismojums nodrošina labāku redzamību tumšākās darba vietās.
Ir automātiska temperatūras kontrole.
Apvienojumā ar pareizo uzgali NEXHEAT ir ideāls karstā gaisa pistoles instruments remontam, detalizētai apstrādei un mazākiem projektiem būvlaukumos un rūpniecībā.
Saderīgs ar BOSCH Professional GBA ProCORE 18V 8.0Ah akumulatoru un BOSCH Professional GAL 18V-40 lādētāju.
Specifikācija
| Svars | 0,841 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Jauda | 600 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 178 mm x 72 mm x 201 mm |
| Tips | Akumulatora fēns |
| Darba temperatūra | 50-500 °C |
| Maks. gaisa plūsma | 50 - 150 l/min. |
| Uzgaļa diametrs | 36,5 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 12 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt







