Akumulatora celtniecības fēns MAKITA 40V MAX XGT HG001GZ02
- Digitāli kontrolējama temperatūra 20-600°C.
- Maksimālā gaisa plūsma 200 l/min.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
4 pakāpju gaisa plūsmas regulēšana.
Veic dažādus apkures darbus ātri, ērti, bez vadiem.
LCD ekrāns ar apgaismojumu.
Temperatūras regulēšana: dzesēšanas režīms (tikai ventilators) un sildīšanas diapazons no 50 C līdz 600 C.
Integrēts LED gaismeklis labai darba zonas apgaismošanai.
Specifikācija
| Svars | 2,7 kg |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 191 x 86 x 272 mm |
| Gaisa debits | 120 / 150 / 180 / 200 l/min. |
| Tips | Akumulatora fēns |
| Temperatūra | 600 °C |
| Standarta piederumi | Lodēšanas uzgalis ar reduktoru, uzgalis stikla aizsardzībai, uzgalis caurulēm, uzgalis plakanam lodēšanas uzgalim, Makpac |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











