Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA GA038GZ 40V Max XGT
- Motors bez oglītēm.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai noslodzei.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Izturīgs, enerģiju ietaupošs bezoglīšu motors, kam nav nepieciešama apkope.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
AFT tehnoloģija – automātiski izslēdz motoru, kad pēkšņi samazinājušies motora apgriezieni.
Lēnā starta funkcija.
Specifikācija
| Svars | 2,9 kg |
| Apgriezienu skaits | 6600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,5-7,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 99 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 230 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









