Akumulatora leņķa slīpmašīna MILWAUKEE M18 FSAG125XB-502X
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Disks apturams ātrāk nekā 2 s laikā, tāpēc lietotājs ir aizsargāts pret nelaimes gadījumu.
- Vienkārša un ātra zāģripas maiņa, neizmantojot instrumentus.
Apraksts
Putekļu filtrs aizsargā instrumentu no netīrumiem.
Antivibrācijas rokturis.
Ātrs un efektīvs darbs.
Aizsardzība pret nejaušu palaišanu.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 2,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Maksimālais griešanas dziļums | 33 mm |
| Standarta piederumi | 2x5,0 Ah akumulatori, lādētājs, koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








