Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA GA013GZ 40V Max XGT
- Intensīvai lietošanai.
- Jauna XGT sistēma – lielāks spriegums, vairāk jaudas lielākai slodzei.
- Tiek pārdota bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Ar aizsargslēdzi: atlaižot slēdzi, instruments automātiski izslēdzas un bremze ātri aptur disku.
Diska nomaiņa, neizmantojot papildu instrumentus.
Lēnā starta funkcija, aizsardzība pret nejaušu ieslēgšanos.
Izturīgs, enerģiju taupošs bezoglīšu motors.
XPT tehnoloģija – aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Ergonomisks dizains, gumijots rokturis.
Specifikācija
| Svars | 1,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


