Akumulatora gala slīpmašīna MILWAUKEE M12 FDGS-422B
- Trīs atšķirīgi ātruma vadīšanas režīmi.
- Ļoti ērta darbam grūti pieejamās vietās, garums – tikai 262 mm.
- Paredzēta izmantošana ar diskiem, kuru diametrs ø līdz 50 mm.
Apraksts
REDLINK PLUS™ sistēma nodrošina modernāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību pret pārslodzi un ievērojami uzlabo instrumenta ekspluatācijas īpašības pie noslodzes.
REDLITHIUM-ION™ akumulatora konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 0,72 kg |
| Apgriezienu skaits | 0–10000 / 0–15000 / 0–21000 apgr./min |
| Garums | 262 mm |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 6 / 8 mm |
| Diska diametrs | 50 mm |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Standarta piederumi | 2,0 Ah, 4,0 Ah akumulatori, 6 mm un 8 mm cangas, lādētājs, soma instrumentam |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










