Akumulatora instrumentu komplekts MAKITA DLX005
Komplektācija: akumulatora leņķa slīpmašīna DGA511, akumulatora perforators DHR242, akumulatora urbjmašīna DDF484, akumulatora ripzāģis DHS660, akumulatora trieciena skrūvgriezis DTD153, soma, 3x5,0 Ah akumulatori 632F15-1, lādētājs DC18RC, skrūvēšanas uzgaļu komplekts B-49915, urbju un kaltu komplekts D-20111, zāģripa metālam B-12239-12.
Apraksts
Akumulatora leņķa slīpmašīna DGA511
| Apgriezienu skaits | 8500 apgr./min |
| Stiprinājums | M 14 |
| Svars | 2,5 kg |
| Uzlādes laiks | 36 min |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | 22,23 mm |
| Trokšņa līmenis | 79 dB(A) |
Akumulatora perforators DHR242
| Apgriezienu skaits | 0-950 apgr./min |
| Svars | 3,3 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 20 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs betonā | 24 mm |
| Patrona | SDS Plus |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 328x85x213 mm |
| Triecienu skaits | 0-4700 tr./min |
| Trieciena jauda | 2,0 J |
| Vibrācijas līmenis | 3,5–13,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 101 dB(A) |
Akumulatora urbjmašīna DDF484
| Apgriezienu skaits | 0-500/0-2000 apgr./min |
| Svars | 1,8 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 38 mm |
| Maks. griezes moments | 54/30 Nm |
| Patrona | 1,5–13 mm |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 172 x 79 x 261 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 71 dB(A) |
Akumulatora ripzāģis DHS660
| Apgriezienu skaits | 5000 apgr./min |
| Svars | 3,2 kg (ar akumulatoru) |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 270 x 186 x 250 mm |
| Diska diametrs | 165 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 104 dB(A) |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 57 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 41 mm |
| Zāģēšana leņķī | 0 / 50 ° |
Akumulatora trieciena skrūvgriezis DTD153
| Apgriezienu skaits | 0-3600 min⁻¹ |
| Svars | 1,5 kg |
| Triecienu skaits | 0-3600 tr./min |
| Maks. griezes moments | 170 Nm |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | M4-M8 |
| Uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5-M16 |
| Cietināta uzgriežņa skrūvēšanas diametrs | M5-M14 |
| Vibrācija | 1,5-15 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
3 akumulatori 632F15-1
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Svars | 0,6 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Lādētājs DC18RC
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Uzlādes laiks | 22 min. |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Zāģripa metālam B-12239-12
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska biezums | 1,0 mm |
| Diska centra diametrs | 22,23 mm |
| Daudzums iepakojumā | 12 gab. |
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Komplekti / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas / Leņķa slīpmašīnas / Trīs funkciju perforatori / Ripzāģi |
| Standarta piederumi | 3 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs, Makpac koferis, Mbox3 koferis, soma ar ritenīšiem, 2 x zāģripas, paralēlā atdura, putekļu nosūkšanas adapteris, L formas atslēga 5,0 mm, ieliktnis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


