Akumulatora slīpmašīna FLEX SE 125 18.0-EC ar diskveida birsti
- Jaudīgs motors bez oglītēm.
- Elektroniska vadības sistēma paildzina instrumenta kalpošanas laiku un palielina efektivitāti.
- Nerūsējošā tērauda, metāla, dabīgā/mākslīgā akmens, koka virsmu, krāsotu virsmu slīpēšanai.
Apraksts
LED darba zonas apgaismojums.
4 ātruma iestatījumi.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Zems trokšņu līmenis.
Ērts mīkstināts rokturis.
Vārpstas bloķētājs.
Aizsardzība pret putekļiem.
Specifikācija
| Svars | 2,2 kg |
| Apgriezienu skaits | 660 / 930 / 1195 / 1500 aphr./min |
| Stiprinājums | M 14 |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Putekļu nosūkšanas adapteris, rokturis, velcro slīpēšanas pamatne, diskveida birste, 4 x slīpēšanas lapiņas, uzgriežņu atslēga, seškantes atslēga, 2 x 5Ah akumulatori, lādētājs, koferis. |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








