Akumulatora leņķa slīpmašīna MAKITA 40V MAX XGT GA041GZ
- Jaudīgs bezoglīšu motors.
- Pielāgots nepārtrauktam smagam darbam.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts griešanai un slīpēšanai ar X-LOCK asmeņu montāžas tehnoloģiju, kas ļauj mainīt diskus bez papildu instrumentiem.
Automātiska putekļsūcēja ieslēgšanas/izslēgšanas sistēma AWS, kas ļauj pievienot rīku saderīgam Makita putekļsūcējam.
Automātiskā atsitiena vadības AFT.
Aizsardzība pret ūdeni un putekļiem, darbam ārā un sliktos laika apstākļos (XPT).
Jaudīgais bezsuku motors nodrošina līdz pat 9000 apgriezieniem minūtē, pārsniedzot 1000 W jaudu ar elektrisko vadu.
Aizsardzība pret akumulatora pārslodzi un pārkaršanu.
Viegla palaišana vienmērīgai darbībai.
Elektroniskās bremzes paaugstinātai darba ražībai un drošībai.
Specifikācija
| Svars | 3 - 5,3 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 3000-9000 apgr/min. |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 91 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 433 x 140 x 163 mm |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Maksimālais griešanas dziļums | 31 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









