Bezvadu leņķa slīpmašīna MILWAUKEE M18 BLSAG125XPD-0
- Jaudīgs, optimizēts griešanai.
- Bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Iebūvēts drošības sajūgs, kas pasargā lietotāju no atsitiena un iespējamām traumām.
Nebloķējams pārslēdzējs ar barošanas bloķēšanas funkciju palielina drošību un novērš nejaušu palaišanu.
"FIXTEC" disku nomaiņas sistēma ļauj ātri nomainīt disku, neizmantojot papildu instrumentus.
125 mm bezatslēgas aizsargs ar griešanas aizsarga skavu ļauj ātri un ērti noregulēt aizsargu.
Iebūvēts putekļu filtrs novērš netīrumu iekļūšanu dzinējā un paildzina tā kalpošanas laiku.
Plāns rokturis nodrošina labu saķeri un ērtu vadāmību pat intensīva darba laikā.
REDLITHIUM™ akumulators, REDLINK™ elektronika un bezsuku motors apvienojas, lai nodrošinātu lielu jaudu, ilgāku kalpošanas laiku un izturību.
Akumulatoru sistēma darbojas ar visiem MILWAUKEE m18 akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 2,4 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 11000 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Maksimālais griešanas dziļums | 33 mm |
| Standarta piederumi | Ātri noņemams aizsargs, griešanas aizsargskava, sānu rokturis, atloks, uzgrieznis ar atloku, uzgriežņu atslēga. |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Reģistrējot 30 dienu laikā pēc iegādes, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 24 mēnešiem: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā pēc iegādes, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 24 mēnešiem. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions





