Akumulatora leņķa slīpmašīna MILWAUKEE M18 FSAGSVO125X-0X
- Integrētā ONE-KEY tehnoloģija ļauj attālināti vadīt un izsekot instrumentu.
- 4 regulējami darbības režīmi.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Lieliski piemērots darbam ar nerūsējošo tēraudu, alumīniju, piemērots rūsas un krāsas noņemšanai.
Divkāršās palaišanas mehānisms nodrošina, ka instruments vienmēr tiek turēts ar abām rokām.
Automātiski izslēdzas, kad viena roka tiek noņemta no instrumenta.
RAPIDSTOP™ – disks apstājas mazāk nekā 1 sekundē. Tas nodrošina maksimālu patērētāju aizsardzību.
AUTOSTOP™ funkcija izslēdz rīku, kad lietotājs apjūk un veic kādu pēkšņu kustību.
Veiktspēja ir līdzīga 1200 W slīpmašīnas veiktspējai.
Piemīt viszemākā vibrācija savā klasē – 3,27 m/s².
Ērta lietošana un viegla uzglabāšana, pateicoties sānu rokturim, ko var noliekt un pagriezt 15 dažādās pozīcijās.
FIXTEC sistēma nodrošina vienkāršu griešanas disku nomaiņu bez papildu instrumentiem.
Putekļu siets novērš netīrumu iekļūšanu instrumentā un paildzina motora darbmūžu.
Motors bez oglītēm.
Piemērots visām MILWAUKEE 18 V baterijām.
Specifikācija
| Svars | 3,0 kg (ar 5,0 Ah akumulatoru) |
| Vibrācijas līmenis | 3,27 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Maksimālais griešanas dziļums | 33 mm |
| Standarta piederumi | Koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions










