Akumulatora instrumentu komplekts koksnei FESTOOL Combo 18V
- Komplekts paredzēts koka konstrukcijām.
- Komplektācija: akumulatora ripzāģis HKC 55 EB-Basic, akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna Quadrive TPC 18/4 I-Basic, akumulatora leņķa slīpmašīna AGC 18-125 EB-Basic, 4 x koferi Systainer, 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs, standarta piederumi.
Apraksts
Akumulatora ripzāģis HKC 55 EB-Basic
• Universāls, praktisks un precīzs.
• Maksimālais zāģējamās koksnes biezums līdz 55 mm.
• Bezoglīšu motors nodrošina maksimālu jaudu.
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Apgriezienu skaits | 4500 apgr./min |
| Svars | 3,6kg (bez piederumiem) |
| Diska diametrs | 160 mm |
| Trokšņa līmenis | 107 dB(A) |
| Griešanas dziļums, kad 90° | 0-55 mm |
| Griešanas dziļums, kad 45° | 42/38 mm |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Putekļu sūkšanas savienojuma diametrs | 27/36 mm |
| Zāģēšanas leņķis | 0–50 ° |
Akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna Quadrive TPC 18/4 I-Basic
• Iespējams izvēlēties no 4 griešanās ātrumiem.
• Jaudīgs, universāls, ilgs instrumenta lietošanas laiks.
• Der darbiem, kuriem nepieciešama liela jauda.
| Apgriezienu skaits | 0–500/800/2350/3600 apgr./min |
| Svars | 1,3 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 13 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 70 mm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Griezes moments | 2-20 Nm |
| Trokšņa līmenis | 84 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Akumulatora leņķa slīpmašīna AGC 18-125 EB-Basic
• Jaudīgs motors bez oglītēm.
• Regulējams ātrums, ņemot vērā materiāla īpašības.
• Izturīga un ilgmūžīga: elektronika aizsargāta no putekļiem.
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Apgriezienu skaits | 4500–8500 apgr./min |
| Svars | 2,7 kg |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Vārpsta | M14 |
| Vibrācijas līmenis | 5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 97 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Specifikācija
| Svars | 23,8 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Tips | Ripzāģi / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Leņķa slīpmašīnas / Komplekti |
| Standarta piederumi | 2 x griešanas diski: 160 x 1 mm, 8 x 20 mm, uzgriežņu atslēga SW5, antivibrācijas rokturis, aizsargs, ātras stiprināšanas uzgrieznis, savienojums, atslēga |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt










