Akumulatora instrumentu komplekts universālam pielietojumam FESTOOL Combo 18V
- Komplekts paredzēts universālam pielietojumam.
- Komplektācija: akumulatora iegremdējamais zāģis TSC 55 KEB-Basic, akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna TXS 18-Basic,3 x koferi Systainer, 2 x 5,0 Ah akumulatori, lādētājs, standarta piederumi.
Apraksts
Akumulatora iegremdējamais TSC 55 KEB-Basic
• KickbackStop funkcija acumirklī aptur disku.
• Jaudīgs motors bez oglītēm.
• Maksimāla griešanas produktivitāte un kvalitatīvs griezums.
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Apgriezienu skaits | 2650–3800/5200 apgr./min |
| Svars | 1x18 V – 4,6 kg, 2x18 V – 5,3 kg |
| Diska diametrs | 160 mm |
| Griešanas dziļums, kad 90° | 0–55 mm |
| Griešanas dziļums, kad 45° | 43 mm |
| Akumulatora spriegums | 18 V / 36 V |
| Putekļu sūkšanas savienojuma diametrs | 27/36 mm |
| Zāģēšanas leņķis | -1 - 47° |
| Maksimālais griešanas dziļums | 55 mm |
Akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna TXS 18-Basic
• Viegla, ergonomiska, kompakta un jaudīga.
• Klasisks T formas rokturis nodrošina vieglu vadību.
• Ērti veikt darbus šaurās vietās un stūros.
| Apgriezienu skaits | 0–470 / 1600 apgr./min |
| Svars | 0,7 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 35 mm |
| Maks. griezes moments | 22/40 Nm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 1-10 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Griezes moments | 1,1–8 / 0,4–2,3 Nm |
| Trokšņa līmenis | 83 dB(A) |
Specifikācija
| Svars | 18,8 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Tips | Ripzāģi / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Komplekti |
| Standarta piederumi | Zāģripa WD42, aizsargs no šķēpelēm, novērošanas lodziņš, putekļu sūkšanas maisiņš, atslēga SW 5, jostas āķis, FastFix patrona |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








