Akumulatora instrumentu komplekts montāžai FESTOOL Combo 18V
- Komplekts paredzēts montāžai.
- Komplektācija: akumulatora trieciena skrūvgriezis TID 18-Basic, akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna TXS 18-Basic, akumulatora figūrzāģis PSC 420 EB-Basic, 4 x koferi Systainer, 2 x 4,0 Ah akumulatori, lādētājs, standarta piederumi.
Apraksts
Akumulatora trieciena skrūvgriezis TID 18-Basic
- Jaudīgs un ilgmūžīgs bezoglīšu motors.
- Ergonomiska un kompakta konstrukcija.
- Īpaši izturīgs trieciena mehānisms.
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Apgriezienu skaits | 0–1200/2000/3200 apgr./min |
| Svars | 1,5 kg |
| Maks. griezes moments | 180 Nm |
| Patrona | 1/4" |
| Triecienu skaits | 4500 tr./min |
| Skrūves skrūvēšanas diametrs | 8 mm |
| Skrūves garums | līdz 220 mm |
| Vibrācijas līmenis | 24,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 108 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Akumulatora skrūvgriezis-urbjmašīna TXS 18-Basic
- Viegla, ergonomiska, kompakta un jaudīga.
- Klasisks T formas rokturis nodrošina vieglu vadību.
- Ērti veikt darbus šaurās vietās un stūros.
| Apgriezienu skaits | 0-470 / 1600 apgr./min |
| Svars | 0,7 kg |
| Urbjamā cauruma diametrs tēraudā | 10 mm |
| Urbjamā cauruma diametrs koksnē | 35 mm |
| Maks. griezes moments | 22/40 Nm |
| Reversa funkcija | Ir |
| Elektroniska bremze | Ir |
| Patrona | 1–10 mm |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Griezes moments | 1,1–8 / 0,4–2,3 Nm |
| Trokšņa līmenis | 83 dB(A) |
Akumulatora figūrzāģis PSC 420 EB-Basic
- Piemērots liektu līniju un apļu griešanai.
- Ātra asmeņu un pamatnes nomaiņa, neizmantojot instrumentus.
- Trīskārša asmens virzīšanas sistēma – lieliska līkņu griešana.
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Svars | 2,3 kg |
| Griešanas dziļums koksnē | 120 mm |
| Griešanas dziļums tēraudā | 10 mm |
| Kustību skaits | 1500–3800 kust./min |
| Svārsta kustība | 4 pakāpju |
| Vibrācijas līmenis | 7,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 99,00 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
Specifikācija
| Svars | 18,1 kg |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Tips | Trieciena skrūvgrieži/ uzgriežņu atslēgas / Skrūvgrieži / Urbjmašīnas / Figūrzāģi / Komplekti |
| Standarta piederumi | Jostas āķis, FastFix patrona, aizsargs no šķēpelēm, 2 x asmeņi (1 x smalkzobu, 1 x universālais) |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt










