Akumulatora silikona pistole MILWAUKEE C18 PCG/600A-0B
- Jauda, kas sasniedz 4500 N.
- 6 ātrumu pārslēdzējs sniedz iespēju regulēt produkta biezumu.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Aizsardzība pret pilēšanu neļauj produktam pilēt, kad tiek atlaists slēdzis.
Lielas un izturīgas konstrukcijas virzulis nodrošina vienmērīgu plūsmu, samazina pretdarbību un no tūbiņas izstumj visu hermētiķi.
Atsevišķa akumulatora elementa novērošana optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
Iemontēts diodes apgaismojums, kas paredzēts darba virsmas apgaismošanai.
Akumulators REDLITHIUM-ION salīdzinājumā ar citām litija jonu tehnoloģijām darbojas līdz 2 reizēm ilgāk, uzkrāj līdz 20 % vairāk enerģijas, izceļas ar līdz 2 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku un labāk darbojas pat zemā temperatūrā, kas sasniedz –20 °C.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Svars | 2,3 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Tips | Akumulatora silikona pistole |
| Spiediena jauda | 4500 N |
| Standarta piederumi | 600 ml caurule |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




