Leņķa slīpmašīna MAKITA GA5091X01
- Izturīgs un drošs.
- Paredzēts profesionālai lietošanai.
- Korpuss nodrošina komfortu darba laikā.
Apraksts
Integrēta SJS-II tehnoloģija izturībai un drošībai, atsitiena kontrole, aizsardzība pret nejaušu iedarbināšanu, mīkstās palaišanas funkcija un bīdāmais slēdzis.
Regulējams ātrums.
AWS (Auto-Start Wireless System) automātiskā bezvadu putekļsūcēja iedarbināšanas sistēma.
Mehāniskā aizsardzības sistēma aptur instrumentu 2,5 sekundēs.
Trīs pozīcijās iestatāms sānu rokturis ar vibrācijas slāpēšanas funkciju.
Regulējams aizsargs slīpēšanai.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 2800-11500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 8,7 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 98 dB(A) |
| Jauda | 1900 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 22,23 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Vada garums | 4 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Elektrības spriegums | 230 V |
| Maksimālais griešanas dziļums | 31 mm |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










