Pneimatiskā gala slīpmašīna RODCRAFT RC7009
Viegla un kompakta, lieliski piemērota darbam šaurās vietās. Speciāla izolācija absorbē vibrācijas, nodrošina ērtu un stingru satveršanu. Regulējams ātrums bez fiksējamām pozīcijām.
Specifikācija
| Svars | 0,38 kg |
| Apgriezienu skaits | 30000 apgr./min |
| Garums | 150 mm |
| Vibrācijas līmenis | 3,5 m/s² |
| Garantija fiziskām personām | 24 mēn. |
| Patrona | 6 mm |
| Jauda | 0,3 kW |
| Iekšējais šļūtenes diametrs | 8 mm |
| Gaisa ielaišana | 1/4" |
| Tips | Gala slīpmašīna |
| Gaisa patēriņš | 144 l/min |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn. |




