Akumulatora prese REMS Akku-Press XL 45kN 22V ACC
- Ø 64–108 mm (Ø 2½–4 collu) savienojumiem.
- Elektrohidrauliskā piedziņa.
- Bezoglīšu motors.
Apraksts
45 kN spiediena spēks.
Automātiskā atpakaļgaita (ACC).
"Geberit Mapress" Ø108 mm presēšana tikai 15 sekundēs.
Vibrācijas slāpēšanas sistēma.
Ekscentrisks divu virzuļu sūknis.
Rotācijas patrona ar >360° rotācijas leņķi.
Automātiska aizbīdne.
Ergonomisks korpuss ar mīkstu rokturi.
Integrēts LED darba apgaismojums.
Kompakta un izturīga konstrukcija.
Specifikācija
| Svars | 6,5 kg |
| Akumulatora spriegums | 22 V |
| Akumulators | 5,0 Ah, 22 V, Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 5,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 380 W |
| Pārnesuma tips | Elektrohidraulisks |
| Maks. spiediena jauda | 45 kN |
| Darba robežas | Ø 64–108 mm |
| Standarta piederumi | 5,0 Ah 22 V akumulators, ātrais lādētājs 22 V, starpsavienojumu preses knaibles Z7 XL 45 kN, XL-Boxx koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt





