Leņķa slīpmašīna MAKITA 9565PCV01
- Integrēta SJS-II tehnoloģija izturībai un drošībai, atsitiena kontrole, aizsardzība pret nejaušu iedarbināšanu, lēnā palaišanas funkcija un bīdāmais slēdzis.
- Slēdzis atrodas apakšā, nodrošinot drošību.
- Vibrāciju slāpēšanas tehnoloģija AVT.
Apraksts
Ierīcei ir regulējams ātrums.
Lēnais starts.
Specifikācija
| Stiprinājums | M14 |
| Vibrācijas līmenis | 10 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 93 db(A) |
| Jauda | 1400 W |
| Diska diametrs | 125 mm |
| Diska biezums | 6,0 mm |
| Vārpsta | 22,23 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Regulējams ātrums | Jā |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.



