Leņķa slīpmašīna BOSCH GWS 22-230 J 2200W
- Liela produktivitāte un komforts.
- Labāka aizsardzība no putekļiem – mašīnas galā ir gaisa izplūdes atveres.
- Slīpē un griež metālu, betonu, ķieģeļus un flīzes.
Apraksts
Uzticama darbība un izturīga konstrukcija.
Pastāvīga ātruma uzturēšanas, lēnā starta funkcijas un aizsardzība pret pārslodzi.
Ātra un īpaši ērta darbība.
Specifikācija
| Svars | 5,5 kg |
| Apgriezienu skaits | 6500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 5,5 m/s² |
| Jauda | 2,2 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 500 x 240 x 140 mm |
| Diska diametrs | 230 mm |
| Vārpsta | M 14 |
| Spriegums/frekvence | 210-240 V / 50-60 Hz |
| Tips | Leņķa slīpmašīnas |
| Standarta piederumi | Antivibrācijas rokturis, diska aizsargs, aizsargs metāla griešanas darbiem, atslēga, apakšējais diska flancis, piespiešanas uzgrieznis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 36 mēn., reģistrējot webapp.bosch.de/warranty/locale.do 4 nedēļu laikā no instrumenta iegādes |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, BOSCH Professional elektrisko un akumulatora instrumentu, akumulatoru un lādētāju garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Rokas instrumentiem tiek piemērota līdz 20 gadu garantija saskaņā ar ražotāja noteiktajiem garantijas nosacījumiem.
Lai to izdarītu, instruments jāreģistrē 4 nedēļu laikā no iegādes brīža: https://www.bosch-professional.com/lv/lv/serviss/digitali-pakalpojumi-instrumentiem/pagarinata-garantija/




