Akumulatora zobenzāģis MAKITA JR001GZ 40V Max XGT
- Pastāvīgs ātrums pat pie noslodzes.
- Koka un metāla griešanai.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Asmens nomaiņa bez papildu instrumentiem.
Lielāks darba spriegums (XGT) ļauj strādāt pie lielākas noslodzes.
Motors bez oglītēm.
Izturīga, viegli regulējama atdura.
Āķis instrumenta pakāršanai.
LED darba vietas apgaismojums.
Jauna XPT (Extreme Protection Technology) tehnoloģija — vēl perfektāka aizsardzība no putekļiem un mitruma.
Aizsardzība pret pārslodzi.
Specifikācija
| Svars | 3,5 kg |
| Vibrācijas līmenis | 1,5–18,0 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 96 dB (A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Patrona | 1/2" |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 472x88x239 mm |
| Zāģēšanas dziļums kokā | 255 mm |
| Gājiena garums | 32 mm |
| Triecieni minūtē | 0-2300 jud./min. / 0–3000 tr./min |
| Tips | Zobenzāģis |
| Zāģēšanas dziļums | koksnē: 255 mm, caurulē: 130 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






