Akumulatora ripzāģis MAKITA HS013GZ 40V MAX XGT
- Jaudīgs bezoglīšu motors.
- Viegla konstrukcija un laba manevrētspēja.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Aizsardzība pret nejaušu aktivizēšanu.
Izgriezums ir 15,8 cm.
XPT tehnoloģija — aizsardzība pret putekļiem un ūdens šļakatām.
75 griezumi ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.
Griež biezas sagataves tikpat efektīvi kā elektroinstruments ar vadu.
Elektroniskā bremze lielākai produktivitātei.
AWS (Auto-Start Wireless System) automātiska bezvadu putekļsūcēja iedarbināšanas sistēma.
Maiga palaišana samazina pēkšņas palaišanas triecienus un nodrošina vienmērīgu instrumenta iedarbināšanu.
Diska stabilizācijas ierīce — kad bloķēšanas svira ir bloķēta, diska vibrācija tiek samazināta.
Specifikācija
| Svars | 10,5 kg |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 106 dB(A) |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Jauda | 1,5 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 606 x 233 x 476 mm |
| Diska diametrs | 415 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 158 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 106 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.









