Bezvadu nerūsējošā tērauda cauruļu griezējs MILWAUKEE M12 PCSS54-0
- Automātiskās regulēšanas knaibles automātiski pielāgojas caurules izmēram.
- Bezoglīšu motors.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Var griezt nerūsējošo tēraudu, oglekļa tēraudu un varu.
Augstas veiktspējas motors sagriež 54 mm nerūsējošā tērauda cauruli mazāk nekā 30 sekundēs.
Pagriežamā galva nodrošina ātrāku griešanu un samazina roku nogurumu.
Griešanas mehānisma logs un iebūvētais apgaismojums ļauj precīzi saskatīt griešanas laukumu.
Iebūvēts akumulatora līmeņa indikators un LED gaisma, kas ļauj precīzi sagriezt cauruli.
Automātiskās bloķēšanas griešanas mehānisms ļauj griezt caurules tikai ar 43 mm atstarpi.
Līdz pat 45 griezumiem ar vienu uzlādi ar MILWAUKEE M12™ 4.0 Ah akumulatoru.
Piemērots visiem „MILWAUKEE“ 12 V akumulatoriem un lādētājiem.
Specifikācija
| Svars | 2,7 kg |
| Apgriezienu skaits | 330 aps./min. |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 4,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Griežamās caurules diametrs | 35 mm, 42 mm, 54 mm |
| Tips | Cauruļu griezējs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions








