Akumulatora ripzāģis MAKITA CS002GZ 40V MAX XGT
- Piemērots metāla griešanai, ja nepieciešams uzturēt tīru darba vidi, bez putekļiem.
- Jauna XGT sistēma - augstāks spriegums, lielāka jauda lielākām slodzēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Uzlabots putekļu savākšanas tvertnes noņemšanas/pielietošanas dizains.
Elektroniskā bremze, ļauj ātrāk sākt nākamo griešanu.
Dubultā darba gaismas diode ir paredzēta labākam apgaismojumam un precīzākam darbam.
Motors bez oglītēm.
XPT tehnoloģija aizsargā pret ūdeni un putekļiem.
Uzstādīta automātiskā atsitiena vadības AFT®.
Saudzīga palaišana.
Nemainīga ātruma regulēšana.
Aizsardzības restartēšana.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 113 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 185 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 30 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.





