Metāla ripzāģis MAKITA 4131J koferī
185 mm diametra disks, līdz 6 mm biezu tērauda stieņu griešanai. Griež ātri un bez dzirkstelēm. Komplektācijā ir cietmetāla zāģripa un zāģripas atslēga.
Specifikācija
| Svars | 4,8 kg |
| Apgriezienu skaits | 3500 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 89 db(A) |
| Jauda | 1100 W |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 358 x 273 x 280 mm |
| Diska diametrs | 185 mm |
| Vārpsta | 30 mm |
| Vada garums | 2,5 m |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 63 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Standarta piederumi | Makpac koferis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 36 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 36 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.


