Bezvadu krusteniskais lāzernivelieris STABILA Lax 500G
- Spilgtas, plānas, zaļas lāzera līnijas.
- Manuālajā režīmā lāzeru var iestatīt uz jebkuru vēlamo slīpumu.
- Darbības diapazons līdz 40 m.
Apraksts
Iespēja pārslēgties darbam ar uztvērēju.
Lāzera optiku aizsargā triecienu absorbējošs un grozāms korpuss un bīdāms aizsargs.
Lāzera pamatne ir piestiprināta, lai jūs varētu strādāt tieši ar U-veida profiliem.
Elastīgas montāžas iespējas: 1/4 collu vītne, neodīma magnēti un sienas stiprinājums.
12 V 2,0 Ah CAS akumulatoru var izmantot līdz 20 stundām.
Pilnībā uzlādēts 45 minūšu laikā.
Specifikācija
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora tilpums | 2,0 Ah |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lāzera klase | 2 |
| Lāzera viļņa garums | 510-530 nm |
| Tips | Līniju |
| Precizitāte | 0,3 mm/m |
| Aizsardzības klase | IP54 |
| Automātiskās nivelēšanas diapazons (horizontāls) | ± 5° |
| Distance | 40 m |
| Standarta piederumi | 1 x 12 V 2,0 Ah CAS akumulators, lādētājs, universālais turētājs SUB 10, sienas turētājs SWB 10, skata plāksnīte, koferis |
| Lāzera krāsa | Zaļa |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Pilns komplekts |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt









