Akumulatora lentzāģis MAKITA PB002GZ 40V MAX XGT
- Metāla griešanai bez dzirkstelēm.
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Paredzēts 4" līdz 4-1/2" tērauda cauruļu griešanai.
Piemērots profesionālam darbam.
Ergonomisks gumijots rokturis.
Darbarīka āķis ērtai darbarīka piekāršanai.
"XPT" tehnoloģija aizsargā pret ūdeni un putekļiem.
Bloķēšanas funkcija, elektriskā bremze.
Regulējams ātrums ļauj izvēlēties vēlamo optimālo ātrumu.
Aizsardzība pret atkārtotu iedarbināšanu.
Divkāršs LED darba apgaismojums ar priekšapgaismojuma un pēcapgaismojuma funkcijām.
Viegla asmeņu nomaiņa, noņemšana bez papildu instrumentiem.
Liels griešanas ātrums.
Regulējama ierobežotāja plāksne.
Saudzīga palaišana.
Specifikācija
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 78 db(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Lentes ātrums | 3,2 m/s |
| Tips | Lentzāģis |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.






