Akumulatora spēka zāģis MAKITA CE001GZ01 40V MAX XGT
- Darbojas ar divām XGT® baterijām.
- Jaudīgs, bet viegls akumulatora griezējs profesionāliem celtniecības darbiem.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Motors bez oglītēm.
Nāk komplektā ar ūdens padeves pieslēgumu.
IPX4 instrumenta ūdensizturība.
LED darba gaismas diode.
Pārslodzes indikatora lampiņa.
Pretvibrācijas korpuss samazina vibrāciju.
AFT tehnoloģija automātiski izslēdz motoru, kad motora apgriezienu skaits samazinās.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 5300 apgr./min. |
| Vibrācijas līmenis | ≤ 2,5 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 355 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 25,4 mm |
| Tips | Griezējs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.











