Akumulatora ripzāģis MILWAUKEE M18 FCOS230-0
- Jaunums – akumulatora ripzāģis dzelzsbetona griešanai.
- Iespējams izmantot iekštelpās.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
RAPIDSTOP ™ – ātrākai diska apturēšanai – lielāka lietotāja aizsardzība.
85 mm zāģēšanas dziļums.
Divpusēja ūdens padeve optimālai putekļu aizturēšanai.
POWERSTATE™ bezoglīšu motors.
REDLITHIUM-ION™ akumulatora konstrukcija, elektronika un ekspluatācijas īpašības nodrošina ilgāku darbības laiku un ilgāku akumulatora kalpošanas laiku.
REDLINK™ sistēma nodrošina modernāko digitālo instrumenta un akumulatora aizsardzību pret pārslodzi, ievērojami uzlabo instrumenta ekspluatācijas īpašības pie noslodzes.
Instrumenta izsekošanas un drošības funkcija ONE-KEY™ – iespējams redzēt instrumenta vietu un novērst zādzību.
Savietojams ar M18™ SWITCH TANK™ maināmo smidzinātāju un ūdens padeves sistēmu.
Specifikācija
| Svars | 6,2 kg (ar akumulatoru) |
| Apgriezienu skaits | 6600 apgr./min |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 230 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 85 mm |
| Tips | Griezējs |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions







