Akumulatora ripzāģis MAKITA DCS552Z
- Paredzēts elektrības, ventilācijas un skārda jumta klāšanas darbiem.
- Ātra metāla griešana bez dzirkstelēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Darba gaismas diode.
Instruments darbojas ar visiem 18 V Li-ion akumulatoriem, izņemot 1,3 Ah.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 3600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | ≦2,5 m/s² |
| Trokšņa līmenis | 113 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 136 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 20 mm |
| Vārpsta | 20 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.




