Akumulatora ripzāģis MILWAUKEE M12 CCS44-0
- 50° leņķa slīpums.
- Motors bez oglītēm.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Integrēts putekļu nopūtējs ļauj labāk redzēt zāģēšanas līnijas.
„REDLINK PLUS™ Intelligence” sistēma, kas tiek izmantota instrumentos un akumulatoros, nodrošina progresīvāko digitālo aizsardzību pret pārāk lielu slodzi un unikāli palielina instrumenta darbības efektivitāti pie slodzes.
Akumulators REDLITHIUM-ION salīdzinājumā ar citām litija jonu tehnoloģijām darbojas līdz 2 reizēm ilgāk, uzkrāj līdz 20 % vairāk enerģijas, izceļas ar līdz 2 reizēm ilgāku ekspluatācijas laiku un labāk darbojas pat zemā temperatūrā, kas sasniedz -20 °C.
Atsevišķa akumulatora elementa novērošana optimizē instrumenta darbības laiku un nodrošina ilglaicīgu izturību.
LED lampiņa apgaismo zāģēšanas līniju.
Elastīga akumulatora sistēma – darbojas ar visiem MILWAUKEE® M12™ akumulatoriem.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 3600 apgr./min |
| Vibrācijas līmenis | 1,46 m/s² |
| Akumulatora spriegums | 12 V |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Diska diametrs | 140 mm |
| Diska iekšējais diametrs | 20 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 90° | 44 mm |
| Zāģēšanas dziļums, kad 45° | 33 mm |
| Tips | Ripzāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions



