Akumulatora smidzināšanas motors ar lencēm MILWAUKEE M18 PFPH-0
- Viegli maināmas tvertnes konstrukcijas.
- Izmantojot ar M18™ REDLITHIUM-ION™ 4,0 Ah akumulatoru, ar vienu uzlādi var izsmidzināt līdz 12 tvertnēm.
- Instruments tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
5 spiediena regulēšanas režīmi.
Darbojas ar visiem Milwaukee® M18™ akumulatoriem.
Pilnībā saderīgs ar Milwaukee™ SWITCH TANK™.
Specifikācija
| Svars | 5 kg (ar akumulatoru) |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Spiediens | 8,27 bar / 20–120 PSI |
| Akumulatora materiāls | Li-ion |
| Darbības laiks | līdz 2 st. (ar 4,0 Ah akumulatoru) |
| Tips | Piederumi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | 30 dienu laikā pēc pirkšanas piereģistrējot https://warranty.milwaukeetool.eu/lv-lv/home, garantija instrumentam tiek pagarināta līdz 36 mēn. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
DUK
Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām. Garantija ir spēkā no preces iegādes dienas. Šis datums jānorāda rēķinā vai citā pirkumu apliecinošā dokumentā, lai garantija būtu spēkā esoša un izpildāma. Šī garantija attiecas tikai uz jauniem produktiem.
Ja reģistrējaties vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/home 30 dienu laikā no https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/homeiegādes brīža, instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Iespēja pagarināt produkta garantiju ir norādīta uz iepakojuma, tīmekļa vietnē https://warranty.milwaukeetool.eu vai attiecīgajā produkta dokumentācijā:
a. MILWAUKEE® Tools standarta garantijas periodu juridiskām personām var pagarināt no 1 gada līdz 3 gadiem (1+2), fiziskām personām no 2 gadiem līdz 3 gadiem (2+1).
b. MILWAUKEE® REDLITHIUM™ akumulatoru juridiskajām personām standarta garantijas periods var tikt pagarināts līdz 2 gadiem (1+1), un fiziskām personām nekavējoties tiek piemērota 2 gadu garantija.
c. Garantijas pagarinājums neattiecas uz visiem MILWAUKEE® lādētājiem. Standarta garantija ir 1 gads juridiskām personām un 2 gadi fiziskām personām.
MILWAUKEE garantijas nosacījumi ir atrodami: https://warranty.milwaukeetool.eu/lt-lt/warranty-conditions




