Akumulatora ripzāģis MAKITA CE004GZ 40V MAX XGT
- Instruments ir piemērots gan sausai, gan mitrai griešanai.
- Jaudīgs akumulatora griezējs profesionālam darbam.
- Tiek pārdots bez akumulatora, lādētāja un diska.
Apraksts
Nāk komplektā ar ūdens padeves pieslēgumu.
Strauji samazinoties ātrumam vai diskam iestrēgstot materiālā, aktivizējas aktīvās atgriezeniskās saites sensora tehnoloģija (AFT) un izslēdz instrumentu.
LED darba gaismas diode.
Zāģis ir aizsargāts pret putekļiem un mitrumu, kas nodrošina ilgāku kalpošanas laiku un uzticamāku darbību sarežģītos darba apstākļos.
Specifikācija
| Svars | 12,3 kg |
| Jauda | 1.7 kW |
| Izmēri (garums x platums x augstums) | 663 x 240 x 406 mm |
| Diska diametrs | 305 mm |
| Griešanas dziļums | Metāls 111 mm, akmens/betons 121 mm |
| Spriegums/frekvence | 36 V |
| Motora tips | BLDC (bez oglītēm) |
| Tips | Akumuliatorinis pjaustytuvas |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.







