Sienas zāģis ar barošanas bloku HUSQVARNA WS8 PP8
- Moderna elektriskā sienu griešanas sistēma.
- Griešanas dziļums sasniedz 395 mm.
- Izceļas ar iespaidīgu jaudas un svara attiecību un īpaši piemērots mazākiem vai vidējiem projektiem.
Apraksts
Sistēmu var izmantot, lai pieslēgtos gan trīsfāžu, gan vienfāzes barošanas avotam.
Daudzpusīga un efektīva uzstādīšana ar simetriskām sliedēm un ratiņiem.
Sienu griešanas mašīnas ir aprīkotas ar jaudīgiem augstfrekvences elektromotoriem, tāpēc tās var sagriezt lielas atveres dzelzsbetona sienās.
Nelielais attālums starp sliedi un disku ļauj veikt taisnu griešanu, samazinot diska un darbgaldu nodilumu.
Pēc produkta pievienošanas PP8 var izmantot "X-Halt™" diska apturēšanas funkciju, kas var apturēt diska griešanos uz sekundes daļu.
Iekārtas modulārā konstrukcija un svara sadalījums ļauj to viegli lietot un pārvadāt.
Griezums paliek horizontāls, un ķēde var griezties abos virzienos.
Iekārta ir izgatavota no alumīnija, ļoti izturīga, viegla un viegli uzstādāma.
Disks viegli griežas, kas ļauj izvēlēties ideālo ātrumu atbilstoši jebkura diska diametram, veidam un griežamajam materiālam.
Specifikācija
| Svars | 92 kg |
| Trokšņa līmenis | 105 dB(A) |
| Ūdens plūsma | 3,5 l/min. |
| Maks. griezes moments | 68 Nm |
| Diska diametrs | 600 - 900 mm |
| Griešanas dziļums | 395 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |








