Augstfrekvences barošanas bloks HUSQVARNA PP70
- Jaudīgs un uzticams barošanas bloks.
- Paredzēts darbam ar augstfrekvences PRIME™ sistēmas ierīcēm.
- Tā kompaktais un izturīgais dizains padara to ideāli piemērotu intensīvai lietošanai sarežģītos darba apstākļos.
Apraksts
Aprīkots ar vienkāršu un pārskatāmu digitālo lietotāja saskarni, kas ļauj ātri pārvaldīt funkcijas un uzraudzīt darba parametrus
Var savienot gan ar vienfāzes, gan trīsfāzu elektrotīklu, padarot to elastīgu un pielāgojamu plašam darba vietu klāstam.
Ērti transportēt
Automātiska pievienotās ierīces atpazīšana un sagatavošana darbam.
Stabila un uzticama darbība profesionālai lietošanai.
Ērts displejs efektīvai ekspluatācijai un apkopei.
Ūdens dzesēšanas sistēma optimālai darba temperatūrai.
Korpuss ir izgatavots no izturīga alumīnija, un izturīga pamatne samazina saskari ar netīrumiem.
Barošanas bloks ir atdalīts no griešanas iekārtas, tādējādi elektroniskie komponenti tiek pakļauti mazākām slodzēm un vibrācijām, kā arī ir labāk aizsargāti pret netīrumiem
Ūdens spiediens - 7 bāri.
Specifikācija
| Svars | 18 kg |
| Jauda | 6,5 kW |
| Spriegums/frekvence | 120-480 V / 50-60 Hz |
| Darba temperatūra | 25 °C |
| Strāvas stiprums | 15 A (1 fāze), 16 A (3 fāzes) |
| Izmēri | 570 x 183 x 410 mm |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
Piederumi
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt








