Akumulatora ūdens tvertne HUSQVARNA 36V WT60i 60L 4,5 bar
- 60 litru ietilpība ir ideāli piemērota ķēdes un gredzenveida griezējiem, kuriem nepieciešams lielāks ūdens spiediens, un plūsma, nekā standarta griezējiem.
- Regulējams ūdens spiediens un plūsma.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
Elektriskais sūknis, tāpēc nav nepieciešams sūknēt ar roku.
Iespējams viegli pārvietot ūdens tvertni, izmantojot integrētos ratiņus.
Nav nepieciešamas garas šļūtenes, tāpēc putekļu plūsma tiek kontrolēta ātri un efektīvi.
Specifikācija
| Svars | 16,7 kg |
| Akumulatora spriegums | 36 V |
| Tilpums | 60 L |
| Tips | Citi akumulatora instrumenti |
| Šļūtenes garums | 5 m |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Akumulators un lādētājs | Nav |







