Akumulatora kombinētais ripzāģis MAKITA LS004GZ01
- Jaudīgs, bezoglīšu motors.
- Sliedes dizains ļauj ierīci novietot tuvu sienai.
- Tiek pārdots bez akumulatora un lādētāja.
Apraksts
LED apgaismojums.
Integrēta putekļu nosūkšanas sistēma.
Priekšējā poga ļauj viegli pielāgot griešanas leņķi.
Maksimālais slīpums (pa kreisi) - 48°.
Maksimālais leņķis (pa kreisi) - 60°.
Specifikācija
| Apgriezienu skaits | 3600 apgr./min |
| Trokšņa līmenis | 100 dB(A) |
| Akumulatora spriegums | 40 V |
| Diska diametrs | 260 mm |
| Vārpsta | 30 mm |
| Tips | Garināšanas zāģi |
| Garantija fiziskām personām, mēn. | 24 |
| Garantija juridiskām personām, mēn. | 12 |
| Papildu garantijas informācija | Pēc iegādes 30 dienu laikā, reģistrējot instrumentu vietnē https://www.makita.lv/3-year-warranty.html instrumenta garantija tiek pagarināta līdz 36 mēnešiem. Pagarinātā garantija ir derīga servisa vietā, uzrādot reģistrācijas laikā saņemto sertifikātu. |
| Akumulators un lādētājs | Nav |
Piederumi
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
- Salīdzināt Noņemt
Tie, kas apskatīja šo preci, tāpat interesējās par...
Apskatītie produkti
- Salīdzināt Noņemt
DUK
Jā, garantiju var pagarināt līdz 36 mēnešiem.
Lai to izdarītu, rīks jāreģistrē 30 dienu laikā pēc iegādes vietnē www.makita.lt/3-year-warranty.html un reģistrācijas laikā iegūtais sertifikāts jāiesniedz servisā.










